+48 888 056 744 ; +48 791 859 824 biuro@studiowegorowski.pl

Wideofilmowanie

Media wizualne to dla nas nie tylko zawód, to przede wszystkim pasja, której poświęcamy swoje życie.

Dlatego możecie być Państwo pewni, że inwestycja w nasze usługi jest opłacalna i jednocześnie w pełni dostosowywana do Państwa indywidualnych potrzeb.

Materiał filmowy w połączeniu z nowoczesnymi programami do animacji i edycji wideo stwarzają nam możliwość realizacji prawie każdego życzenia Klienta. Dzięki zastosowaniu montażu nieliniowego istnieją praktycznie nieograniczone możliwości obróbki obrazu, co przy umiejętnym wykorzystaniu znacznie podnosi i uatrakcyjnia walory wizualne reportażu.

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na JAKOŚĆ – sprzęt na jakim pracujemy używany jest również w telewizji przy wykonywaniu materiałów reporterskich takich programów jak Interwencja, Uwaga TVN, Sprawa dla reportera czy wielu innych gdzie najważniejsza jest najwyższa jakość materiału przy możliwie niedużych gabarytach urządzeń. Oprócz typowych kamer FullHD, filmy nagrywamy również w jakości 4K za pomocą lustrzanek. Ponadto dysponujemy również sprzętem sportowym, który wzbogaca materiał o niesamowite ujęcia. Dzięki zastosowaniu GoPro Hero (używana przez TVN Turbo) zobaczycie na swoim filmie sceny z kamery umieszczonej na samochodzie ślubnym, pod tortem weselnym czy też ujęcia pod wodą podczas sesji plenerowych. Ponadto stosujemy najnowocześniejsze systemy stabilizacji obrazu, a także drony, dzięki którym nagrywamy zapierające w dech piersiach ujęcia z lotu ptaka- również w nocy. Tak bogatym parkiem maszynowym jaki zabieramy na wesela nie może poszczycić się każda firma…

W przeciwieństwie do innych firm, nie dysponujemy „pakietami filmowymi”, gdzie materiał może zawierać tylko część naszych możliwości i jest automatycznie tańszy od standardowego. Szczycąc się profesjonalizmem i nieposzlakowaną opinią, nie możemy sobie pozwolić na filmy gorsze i zubożone o pewne opcje.

Zachęcamy do oglądania w jakości Full HD.

Poniżej przykładowe próbki naszych możliwości (prosimy poczekać na załadowanie się wszystkich filmów):

Wesela

Studniówki

Foto i wideo

Uroda i stylizacja

Samochody

Kontakt do naszego biura

Materiały drukowane

Atrakcje na weselu

Odwiedź nas

ul. Jana Pawła II 24, 47-400 Racibórz

Telefon

Sebastian Węgorowski +48 888 056 744

Agnieszka Gucik  +48 791 859 824

Media społecznościowe

Formularz kontaktowy

7 + 12 =

Facebook
INSTAGRAM