+48 888 056 744 ; +48 791 859 824 biuro@studiowegorowski.pl

Pozostałe atrakcje

– KONFETTI
– LAMPIONY SZCZĘŚCIA
– BALONY Z HELEM+LED
– POKAZY BARMAŃSKIE
– POKAZY PIROTECHNICZNE
– PODŚWIETLANY NAPIS LOVE I MIŁOŚĆ

– TANIEC Z OGNIEM
– TABLICE REJESTRACYJNE
– FOTOBUDKA
– BARMAN NA CZAS TRWANIA CAŁEGO WESELA

KONFETTI to widowiskowa atrakcja na ślub i wesele.
Tuba wypełniona sztucznymi kolorowymi płatkami kwiatów lub białymi motylkami, czy serduszkami daje świetny efekt, a przy tym jakże subtelny podczas powitania Małżonków wychodzących z kościoła. Płatki te dodają romantyzmu i uroku zapatrzonych w siebie Młodych w pierwszym tańcu. Konfetti wystrzałowe jest całkowicie bezpieczne w użyciu. Można je zastosować w każdym momencie zabawy weselnej. Jest to zarówno sposób świetnej zabawy oraz dodatkowa oryginalna atrakcja podczas przyjęcia.

Romantyczne, wspólne posyłanie życzeń…
LAMPIONY SZCZĘŚCIA dają niesamowity efekt małych świecących, migocących punktów na ciemnym niebie lub wodzie. Wspaniale nadają się na śluby, wesela, aby uczcić święto Młodej Pary i zagwarantować im pomyślność. Często Zakochani, jak i goście wpisują życzenia na lampionie, wierząc, że światło płynące w górę spełni ich życzenia.

BALONY Z HELEM+LED, to alternatywa dla Lampionów Szczęścia. Upalne lato sprzyja pożarom, a płonące lampiony wypuszczane w powietrze, przy wysokim stopniu zagrożenia pożarowego mogą przynieść niezamierzony efekt… Dlatego proponujemy dostarczenie na salę balonów wypełnionych helem, zawierających świecące diody led. W ten spoób wszyscy goście mogą wypuścić w powietrze
całkowicie bezpieczne światełko.

Z przyjemnością oferujemy POKAZY BARMAŃSKIE na najwyższym poziomie, w pełni zasługujące na miano widowiska artystycznego. Dynamiczny i efektowny pokaz, którego częścią są uczestnicy, to doskonała atrakcja i świetny przerywnik pomiędzy tańcami. Podrzuty oraz latające butelki i kubki z dobrze dobraną muzyką trafią do najlepiej bawiących się gości. Profesjonalni barmani, szlifujący swój talent przez lata, zaprezentują widowisko, które zapadnie w pamięci gości na długi czas. Młoda Para za to, z dumą będzie opowiadać o swojej niespodziance, którą zafundowała gościom.

POKAZY PIROTECHNICZNE od kilku lat cieszą się wzrastającym powodzeniem i stanowią dość ciekawy punkt programu. Pokaz doda każdemu przyjęciu rozmachu i zachwyci wszystkich gości. Trudno znaleźć coś bardziej spektakularnego niż pokaz fajerwerków.

OGNISTY TANIEC to jest szaleństwo, które każdy chętnie ogląda i podziwia. Taniec ognia wykonywany pod gołym niebem połączony jest z tańcem klasycznym – nowoczesnym. To niemal sztuka teatralna wzbudzająca wiele emocji pozytywnych. Choreografia połączona z muzyką i szalonym ogniem świetnie tworzy konkretną historię…może waszą Gorącą i szaloną miłość?

Wszystko przygotowane, zapięte na ostatni guzik. Młodzi pięknie ubrani, często dopasowani do siebie poprzez pewne elementy dekoracji strojów. Bukiet Pani Młodej i butonierka Pana Młodego oraz dekoracja na samochodzie połączone są kolorystycznie. Teraz należy dowiedzieć się kto znajduje się w środku…Zdradzą nam to TABLICE REJESTRACYJNE. Tablice według oczekiwań, humoru i dystansu uzupełnią ostatni element naszych przygotowań.

Pomysłem na doprowadzenie gości do łez jest FOTOBUDKA. Doskonale sprawdza się na każdej zabawie weselnej. Atrakcja ta zadowoli zarówno najmłodszych jak i nieco starszych uczestników przyjęcia. Tak wesoła budka, to urządzenie, które samo wykonuje i drukuje zdjęcia już w kilka sekund. Super zabawa! Doskonała pamiątka!

Foto i wideo

Uroda i stylizacja

Samochody

Kontakt do naszego biura

Materiały drukowane

Atrakcje na weselu

Odwiedź nas

ul. Jana Pawła II 24, 47-400 Racibórz

Telefon

Sebastian Węgorowski +48 888 056 744

Agnieszka Gucik  +48 791 859 824

Media społecznościowe

Formularz kontaktowy

11 + 5 =

Facebook
INSTAGRAM