+48 888 056 744 ; +48 791 859 824 biuro@studiowegorowski.pl

Fotografia

Wykonujemy dokumentację niepowtarzalnych chwil począwszy od przygotowań i błogosławieństwa w domu, poprzez ceremonię w kościele, zdjęcia plenerowe, zabawę weselną, a na oczepinach skończywszy.

Dysponujemy w pełni profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach, a wszystko po to, żeby Państwa pamiątki były wyjątkowe i niepowtarzalne…

Fotografie wywołujemy tylko na papierze jedwabistym. Pozwala to na otrzymanie produktu jakościowo na najwyższym poziomie. Nie bazujemy na gotowych albumach zakupionych w hurtowniach! Każda Para Młoda to dla nas inny Klient, który otrzymuje produkt finalnych w indywidualnym albumie ze swoimi podobiznami.

Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów jeśli plener odbywa się w kolejnym dniu po weselu. Sami proponujemy tę usługę ze względu na niepowtarzalne ujęcia. Niestraszne są nam wyjazdy do Salzburga, Pragi, Madrytu, czy Wiednia, aczkolwiek na terenach naszego kraju również proponujemy Kraków, Zakopane, Wrocław, czy ostatnio dosyć popularny Sopot. Jako jedyni w województwie śląskim odwiedziliśmy wraz z Państwem Młodym bajeczną wyspę Rugia.

Zapraszamy do przeglądania naszej galerii fotografii

Wesela

Studniówki

Foto i wideo

Uroda i stylizacja

Samochody

Kontakt do naszego biura

Materiały drukowane

Atrakcje na weselu

Odwiedź nas

ul. Jana Pawła II 24, 47-400 Racibórz

Telefon

Sebastian Węgorowski +48 888 056 744

Agnieszka Gucik  +48 791 859 824

Media społecznościowe

Formularz kontaktowy

9 + 8 =

Facebook
INSTAGRAM