Media wizualne to dla nas nie tylko zawód, to przede wszystkim pasja, której poświęcamy swoje życie. Dlatego możecie być Państwo pewni, że inwestycja w nasze usługi jest opłacalna i jednocześnie w pełni dostosowywana do Państwa indywidualnych potrzeb.

Materiał filmowy w połączeniu z nowoczesnymi programami do animacji i edycji wideo stwarzają nam możliwość realizacji prawie każdego życzenia Klienta. Dzięki zastosowaniu montażu nieliniowego istnieją praktycznie nieograniczone możliwości obróbki obrazu, co przy umiejętnym wykorzystaniu znacznie podnosi i uatrakcyjnia walory wizualne reportażu.

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na JAKOŚĆ - sprzęt na jakim pracujemy używany jest również w telewizji przy wykonywaniu materiałów reporterskich takich programów jak Interwencja, Uwaga TVN, Sprawa dla reportera czy wielu innych gdzie najważniejsza jest najwyższa jakość materiału przy możliwie niedużych gabarytach urządzeń. Oprócz standardowych kamer Full HD dysponujemy również sprzętem sportowym, który wzbogaca materiał o niesamowite ujęcia. Dzięki zastosowaniu GoPro Hero (używana przez TVN Turbo) zobaczycie na swoim filmie sceny z kamery umieszczonej na samochodzie ślubnym, pod tortem weselnym czy też ujęcia pod wodą podczas sesji plenerowych. Ponadto stosujemy systemy stabilizacji FlyCam, a także Quadrocopter, dzięki któremu nagrywamy zapierające w dech piersiach ujęcia z lotu ptaka. Tak bogatym parkiem maszynowym jaki zabieramy na wesela nie może poszczycić się każdy...

W przeciwieństwie do innych firm, nie dysponujemy "pakietami filmowymi", gdzie materiał może zawierać tylko część naszych możliwości i jest automatycznie tańszy od standardowego. Szczycąc się profesjonalizmem i nieposzlakowaną opinią, nie możemy sobie pozwolić na filmy gorsze i zubożone o pewne opcje.

Materiały filmowe rejestrujemy w pełnym kinowym formacie 16:9 o jakości Full HD (1080p), dbamy o jakość każdej etiudy umieszczonej w filmie, wykonujemy wstawki humorystyczne. Tworzymy przede wszystkim z pasją. Na życzenie Klienta film może być dynamiczny, przepełniony humorem i jednocześnie emocjonujący lub też spokojny i wstawki humorystyczne zastąpimy romantycznymi etiudami.

Nie bazujemy na gotowych opakowaniach zakupionych w hurtowniach! Każda Para Młoda to dla nas inny Klient, który otrzymuje produkt finalnych w indywidualnym pudełku ze swoimi podobiznami, nasze płyty nadrukowujemy dla każdej Pary z osobna, a pudełka na płyty kompletujemy własnoręcznie.

Zachęcamy do oglądania w jakości Full HD.
Poniżej przykładowe próbki naszych możliwości (prosimy poczekać na załadowanie się wszystkich filmów):
Studniówki

Wstecz